menu close menu

O salonie

W codziennej pracy tworzymy unikalną atmosferę, w której Ty i Twoje potrzeby są najważniejsze. Chcemy, aby każda klientka, wychodząc od nas, była uśmiechnięta i pewna swojej atrakcyjności.

O wyjątkowości tego miejsca świadczy również wysoki poziom usług oferowanych przez nasze fryzjerki i kosmetyczki. Najnowsze technologie, światowe trendy oraz specjalistyczne warsztaty pozwalają nam stale rozwijać umiejętności i poszerzać wachlarz naszych usług.

Naszym klientkom oferujemy rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące twarz. Dzięki starannie wyselekcjonowanej ofercie zabiegów opartych na uznanej, ekskluzywnej marce kosmetycznej THALGO, każda klientka będzie mogła doświadczyć na własnej skórze oczekiwanych efektów pielęgnacyjnych, a dzięki podejściu profesjonalistki również poczuć stan głębokiego relaksu.

Dbamy o piękno i bezpieczeństwo. Wykorzystujemy urządzenia najnowszej technologii marki Gehwol i Clarena. Posiadamy profesjonalne urządzenie (autoklav) do dezynfekcji sprzętu i przyborów kosmetycznych.

Salon powstał w 2010 roku.FRAMESI to wiodący włoski producent profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, cieszący się uznaniem w ponad 80 krajach.


więcej


Poddaj się chwili luksusu i wyrusz z Thalgo w podróż w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu.


więcej


Nasza firma uczestniczyła w metamorfozie zielonogórzanek w ramach projektu "Kobieta z klasą".


więcej